ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

İKİNCİ EL LASTİK

Firmamız piyasada bulunan az kullanılmış çıkma lastikleri şirketlerden ve araç sahiplerinden satın almakta, uygun fiyatlarla piyasaya sunmaktadır. Bu şekilde hem ekonomiye katkıda bulunmaktayız, hem de araç sahiplerini çok cazip fiyatlarla, çıkma lastik sahibi yapmaktayız.

Aracınızdaki lastik can güvenliğiniz için çok önemlidir. Ailenizi gezdiriyorsunuz, yükünüzü taşıyorsunuz. Tüm bunların bilinci içerisinde uzman kadromuzla bol ürün çeşidiyle kırk senedir size hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm çıkma lastiklerimize lastiğin durumuna göre iki yıl ile altı ay fabrikasyon üretim garantisi vermekteyiz. Firmamız yeni lastikteki garanti sistemini çıkma lastiğe de uygulamaktadır.

Firmamız çıkma lastikte otomobil, jeep, minibüs, kamyonet ağırlıklı olarak çalışmakta olup stoğumuz da her marka ve ebatta çıkma lastik bulunmaktadır.

Çıkma lastiklerimiz resmi ile birlikte, teknik özellikleri, üretim tarihi, hangi ülkede üretildiği, lastik hakkında yorumlar; tüm bu bilgiler internet sitemizde mevcuttur.

© Copyright 2020 İkinci El Lastik by Creatingz Dijital Ajans
Hoşgeldiniz! Canlı Destek!